Наші традиції

СВЯТО «ДЕНЬ ЗНАНЬ»

/Files/photogallery/1_327.jpg 1 вересня - урочисте свято "День знань". Знайомство з новими друзями, веселі конкурси та забави.

СВЯТО «ОСІНЬ»

/Files/photogallery/images (4).jpeg Це свято відзначається конкурсом екібани, поробок із природного матеріалу. Найкращі роботи нагороджуються грамотами.

НОВОРІЧНІ СВЯТА

/Files/photogallery/novyj-rik-2.jpg Традиційний карнавал для дітей та їх батьків різного віку. Діти зустрічають прихід Діда мороза, Снігуроньки піснями, хороводами, танцями. Яскраві костюми, різні персонажі – все це є невід’ємною частиною новорічного свята. Кожен чекає новорічних сюрпризів та подарунків.

РІЗДВЯНІ СВЯТА – СВІТ ДУХОВНИЙ

/Files/photogallery/1546635488_rizdvo-s.jpg Діти колядують, щедрують, приймають участь у різдвяному вертепі. Під час проведення свята діти знайомляться з традиціями та звичаями українського народу.

МАСЛЯНА

/Files/photogallery/04018y59-242d-378x191.jpeg Вже стало традицією святкування зустрічі зими з весною. Самовар, млинці та вареники, конкурси та змагання, спалювання чучела зими - сплеск емоцій та святкового настрою, все це є невід’ємною частиною святкування масляної.

СВЯТО ВЕСНИ

/Files/photogallery/386842_1.jpg Свято весни, всіх мамусь та бабусь. Діти готують подарунки своїми руками та святковий концерт.

БЖД у дитячому садку

/Files/photogallery/Без названия (1).jpeg Головною метою проведення «Тижня безпеки дитини» є:

- поліпшення якості освітньої роботи з дітьми в закладі дошкільної освіти з питань особистої безпеки та захисту життя у НС;
- удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників закладу дошкільної освіти з питань захисту і дій в умовах НС;
- пропаганда педагогічного досвіду з проблем виховання та організації заходів із запобігання та реагування на НС.

ВИПУСКНІ СВЯТА «ПРОЩАВАЙ, САДОК ДИТЯЧИЙ»

/Files/photogallery/Pobazhannya-na-vipuskniy-v-dityachomu-sadku-batkam.jpg Прощальний вальс у стінах закладу дошкільної освіти. Хвилювання на обличчях батьків та дітей, останні побажання, слова вдячності… Попереду довга дорога у життя…

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

/Files/photogallery/2020-06-01.jpg У цей день проводяться святкові концерти, конкурси малюнків, спортивні змагання та інші розважальні заходи.